05/22/2019 - چهارشنبه 1 خرداد 1398

نمایش خبر

مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت برنامه ريزي و توسعه شهري سازمان مديريت پسماند برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت برنامه ريزي و توسعه شهري سازمان مديريت پسماند برگزار شد
1397/4/20

مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت برنامه ريزي و توسعه شهري سازمان مديريت پسماند برگزار و طی آن از زحمات مهندس تیغ نورد تقدیر به عمل آمد و مهندس فرزاد گودرز نیز به عنوان سرپرست جدید این معاونت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند، جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان مدیریت پسماند با حضور مهندس عبدلی مدیر عامل و جمعی از مدیران و معاونان صبح امروز در محل ساختمان مرکزی این سازمان برگزار شد و طی آن مهندس فرزاد گودرز به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری منصوب و مهندس امیر تیغ نورد سرپرست سابق تکریم و از زحمات وی تقدیر به عمل آمد.

مهندس عبدلی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند، انتقال مهندس تیغ نورد به شهرداری منطقه9 و آغاز به کار وی در سمت معاون برنامه ریزی شهرداری این منطقه را دلیل این جابجایی عنوان کرد و گفت: ما همواره قدردان زحمات مدیران و پرسنل این سازمان هستیم و برای ایشان آروزی توفیق و سعادت داریم.

در ادامه جلسه مدیران و معاونان سازمان ضمن ارائه گزارش از وضعیت پیشرفت پروژه‌ها و فعالیت‌های هریک از واحدها، پیرامون برنامه‌های آتی سازمان جهت پیشبرد اهداف عالی مدیریت پسماند به بحث و تبادل نظر پرداختند و مهندس عبدلی نیز ضمن شنیدن صحبت های حاضران، راهکارها و تدابیر لازم در حوزه های مختلف را ارائه داد.

گفتنی است؛ تمرکز و تلاش سازمانی برای افزایش تفکیک از مبدا، فرهنگسازی و جلب مشارکت شهروندان در این زمینه و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده در حوزه مدیریت پسماندهای شهر تهران، اهم مباحث مطرح شده در این جلسه بود.print