05/22/2019 - چهارشنبه 1 خرداد 1398
بازی با دورریزها
بازی بولینگ با بطری های پلاستیکی
بازی بولینگ با بطری های پلاستیکی
میخواهیم یکی دیگر از فعالیت هایی را که در رابطه با استفاده مجدد از بطری های پلاستیکی است به شما معرفی کنم. شما می توانید چند تا بطری را تبدیل به بازی بولینگ تبدیل کنید. اینطوری بدون صرف هزینه می توان... Read More..
بازی حافظه با استفاده از در بطری
بازی حافظه با استفاده از در بطری
وقتی برای تفریح و گردش بیرون رفتیم برای اینکه بیشتر بما خوش بگذره میتونیم این بازی را درست کنیم . مقدار کمی شن یا ماسه ، خاک، سنگ، شاخه نازک درخت، مقداری چسب و 16 عدد در بطری چیزهایی است که شما به آن ... Read More..
از کارتن های بلااستفاده، اسباب بازی درست کنیم.
از کارتن های بلااستفاده، اسباب بازی درست کنیم.
کودکان می تواننداز این کاردستی به عنوان اسباب بازی استفاده نمایند. می توانید به کودک توپ های کوچک و دیگر اسباب بازی ها را بدهید تا  از سوراخها درون جعبه بیندازند و بردارند. بچه های  یک تا حدود سه ، ... Read More..
بازی نشانه گیری قوطی های یک بازی راحت و مهیج
بازی نشانه گیری قوطی های
خیلی ساده ست .. با روی هم سوار کردن چند قوطی یا لیوان یکبار مصرف و یک توپ می توانید یک بازی مهیج کنید خصوصا" وقتی که برای گردش به بیرون از خانه رفته اید. برای جذابیت بیشتر می توانید این قوطی ها را به ... Read More..
بازی  توپ رانی از جاده لوله ای
بازی توپ رانی از جاده لوله ای
کارتن های خالی می توانند وسیله خوبی برای ایجاد یک بازی برای بچه ها باشدند. با استفاده از کارتن های بلااستفاده و لوله های مقوایی دستمال کاغذی یا لوله های ته توپ پارچه می توانید لحظات خوشی را برای کودک ... Read More..
بازی پرتاب حلقه در بطری
بازی پرتاب حلقه در بطری
برای این بازی می توانید از یک یا چند بطری استفاده کنید فرق نمی کند شیشه ای یا پلاستیکی باشد. داخل چند بشقاب یکبار مصرف بلااستفاده را در بیاورید و از آن به عنوان حلقه استفاده کنید در فاصله مناسب ایستا... Read More..
بازی فوتبال کارتنی با توپ پنبه ای یک بازی مهیج از دورریزها
بازی فوتبال کارتنی با توپ پنبه ای
یک کارتن بلااستفاده، یک نی، کمی پنبه  کافی است تا بتوانید این فوتبال کارتنی را درست کرده و از آن لذت ببرید. هر یک از دو رقیب با فوت کردن داخل نی سعی می کند پنبه را به دروازه طرف مقابل هدایت کند. بازی... Read More..