05/22/2019 - چهارشنبه 1 خرداد 1398
آموزش تکنیک های بازیافتی
ساخت کاردستی شهر برفی با مواد دورریختنی
ساخت کاردستی شهر برفی با مواد دورریختنی
بچه ها و حتی بزرگ ترها  معمولا به اسباب بازی شهر برفی علاقه دارند. شما می توانید با تکه های اسباب بازی های شکسته یا قدیمی و یک شیشه خالی سس مایونز یا مربا، به سادگی یک شهر برفی زیبا درست کنید. اما نک... ادامه مطلب..
تکنیک کار با دستمال کاغذی بر روی سطوح ظروف بلااستفاده
تکنیک کار با دستمال کاغذی
در اینجا سعی داریم تا با آموزش روش جدیدی در حیطه هنر، ذوق و سلیقه پویای شما را فعالتر کنیم تا با خلق اثری جدید از وسایل بلااستفاده موجود در خانه، به زیبایی دکوراسیون منزل خود بیافزایید. ادامه مطلب..
آموزش تکنیک پاپیه ماشه با استفاده از کاغذهای باطله
آموزش تکنیک پاپیه ماشه
پاپیه ماشه از کاغذ و مواد چسبناک تهیه می شود و می توان با ان انواع ظروف و کاردستی درست کرد. این خمیر بخصوص برای کاردستی کودکان بسیار مناسب است. ادامه مطلب..
تکنیک برجسته سازی بر روی ظروف بلااستفاده با خمیر مل تکینکی جالب و آسان
تکنیک برجسته سازی بر روی ظروف بلااستفاده با خمیر مل
این پودر در گروه مصالح رنگ کاری روی ساختمان جای دارد. پودری است کم حجم و سبک و به رنگ کرم که به راحتی در هر حلالی حل می گردد، میزان چسبندگی زیادی دارد و پس از خشک شدن بسیار مقاوم است. ادامه مطلب..
در چه كارهايی چه نوع چسبی بايد استفاده كرد
در چه كارهايی چه نوع چسبی بايد استفاده كرد
با خوندن مطالب این بخش اطلاعات مفیدی در مورد انواع چسبها ، کاربرد آنها و طرز استفاده از هریک از چسبها بدست می آورید و در تهیه کارهای بازیافتی نوع دقیق چسب مورد استفاده رو راحتتر انتخاب می کنید و مید... ادامه مطلب..
تكنيک های تزئينی شيشه
تكنيک های تزئينی شيشه
اگر تنگ ماهی بدرد نخور دارید، اگر حتی جام شیشه ای ترک خورده دارید می توانید از این تکنیک استفاده کنید و آنها را تبدیل به ظروف زیبایی کنید. این تکنیک را برای هر ظرف شیشه ای اعم از بطری های شیشه ای یا... ادامه مطلب..
تکنیک پوست تخم مرغ پوست تخم مرغ ها را دور نریزید
تکنیک پوست تخم مرغ
این تکنیک از تکنیک های آسان و کم هزینه است. مطمئنا" بعد از یادگرفتن آن، هرگز پوست تخم مرغ ها را دور نمی ریزید و از آن برای پوشش هر ظرف بلااستفاده و دورریز استفاده می کنید و جلوه هنری به آن می بخشید ادامه مطلب..
راه های مختلف استفاده از فویل برای هنری کردن کارهای بازیافتی ظاهر جدید به وسایل کهنه و بدرد نخور بدهید.
راه های مختلف استفاده از فویل برای هنری کردن کارهای بازیافتی
فویل‌های آلومینیومی باعث درخشش کارهای بازیافتی شما می‌شوند. حالت‌پذیری و براق بودن، دو ویژگی برجسته کار با فویل است. کارهای انجام شده با این ابزار، موفقیت‌آمیز بوده و تعداد آن بسته به خلاقیت شما می‌... ادامه مطلب..
تکنیک دکوپاژ راهی برای نو و هنری کردن وسایل بلااستفاده
تکنیک دکوپاژ
دکوپاژ روشی تزیینی است که می‌توان با استفاده از کاغذهای روزنامه یا کاغذ کادو، چسب و لاک‌الکل به جعبه‌های کوچک، میز، مبلمان و غیره جلوه‌ای دوباره ‌بخشید و وسایل کهنه و خسته‌کننده را با طرحی جدید و مو... ادامه مطلب..