12/13/2019 - جمعه 22 آذر 1398

سایت های مدیریت پسماند

سایت های مرتبط با پسماند

 


سایت مرتبط با مدیریت پسماند - خارج از کشور


http://www.epa.gov/ebtpages/pollrecycling.html

 EPA منبعی پیشرو برای قوانین، مقررات اطلاعات برنامه ریزی و راهکارهایی در زمینه جلوگیری، آموزش، اطلاعات، ارتباطات و غیره است. این صفحه لینک هایی به دیگر صفحات منابع EPA و دفاتر مربوط به آن ارائه می کند. همچنین لینک هایی به دیگر مطالب مثل كمپوست، باطری ها و غیره ارائه می کند.


شبکه بازیافت جهانی:
http://grn.com/

این سایت یکی از جامع ترین سایت های اینترنتی در زمینه بازیافت است که شامل بخش هایی از قبیل بازیافت و شرکت های مدیریت زباله قیمت ها و هزینه های محصولات قابل بازیافت و نیز یک بخش طبقه بندی صنایع. اطلاعات مربوط به ارتباط نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد. این سایت دارای بولتنی در زمینه وقایع آلتی و موتور جستجویی برای بازیابی اطلاعات تخصصی می باشد. لیست قابل جستجویی از اخبار محیط زیست برگرفته از منابع مختلف و فهرستی از فرصت های کاری و تقاضاهای استخدام نیز در این سایت به چشم می خورد. منابع بازیافت منطقه ای، برنامه آموزشی، قوانین ومقررات نیز از دیگر خدمات و اطلاعات موجود در این سایت است.


مقالات در مورد بازيافت:
http://www.environmental-expert.com/waste.htm
 


هات لاین محیط زیست:
www.1800cleanup.org

این سایت با زیر عنوان «Earths 911» یکی از اعضاء آژانس های دولتی و خصوصی می باشد که اطلاعات و برنامه هایی در زمینه محیط زیست ارائه می کند. آژانس های ایالات و کشورهای مختلف، مراکز بازیافت منطقه ای، شرکت هایی خصوصی و سازمان های دولتی و خصوصی نیز توسط این سایت همراه با شماره تلفن و لینک های اینترنتی معرفی شده اند. اطلاعات عمومی بازیافت نیز از جمله فعالیت های این سایت می باشد. این صفحه وب دروازه ای به صفحات وب سایت محیط زیست کارولینای جنوبی می باشد.

سازمان دفاع از محیط زیست:  http://www.environmentaldefense.org/home.cfm 

این سایت مربوط به سازمانی غیر تجاری است که مشغول فعالیت در زمینه موضوعات موضوعات محیطی است. می توانید از موتور جستجوی آن استفاده نمایید. تا به تعداد بسیار زیادی از گزارشات در زمینه بازیافت که بسیاری از آنها در ژورنال های حرفه ای چاپ شده و در فرمت PDF موجود می باشند، دست یابید.


www.epic.er.doe.gov/epic

اداره اطلاعات و عملیات پیشگیری از آلودگی ناشی از انرژی آمریکا مقررات و اسنادی در زمینه محیط زیست، تقویمی از وقایع آتی، اطلاعاتی در زمینه تبدیل مواد و سایت های بازیافت، اخبار در زمینه موضوعات مربوط به تحول و رشد مسائل محیطی ارائه می کند.


سایت صفحات سبز،راهنمایی عمومی برای تکنولوژی محیط زیست
:
  www.eco-web.com

اين سایت توسط خدمات بین المللی ECO پشتیبانی مالی می گردد و شامل فهرست راهنمایی برای محصولات و خدمات محیطی در سطح جهان می باشد. اطلاعات مربوط به ارتباط و تماس برای پیش از3000 شرکت در حدود 60 کشور را فراهم می کند همچنین اطلاعاتی در زمینه کنترل آلودگی هوا، مدیریت زباله، بازیافت، کاربری انرژی و زمینه های دیگر فراهم می نماید.


www.recycle.net

به عنوان سایتی تجاری و جهانی برای ارائه اطلاعات در زمینه محصولات قابل بازیافت تاسیس شده است و بصورت فهرستی تبلیغی برای بازیافت گران بخش های خودکار، کامپیوتر، فلزات، پلاستیک ها، تایلر اتوموبیل، کاغذ، منسوجات، شیشه، تجهیزات دست دوم، مواد مصرفی و بسیاری موضوعات دیگر عمل می کند. همچنین دارای لیستی از انجمن ها و نشریات می باشد. همچنین در سطح وب سایت هایی وجود دارد که به یک محصول خاص اختصاص یافته اند.


موسسه بسته بندی شیشه:
  www.gpi.org

صفحات وب مربوط به تکنولوژی کمپوست:  http://www.oldgrowth.org/compost/

منبع عمومی کمپوست که شامل مروری بر فرآیند دی کمپوست و فهرست راهنمایی از کامپوسیته نمونه کرم ها، فاضلاب و فضولات باغی ارائه می کند.


صفحات وب مربوط به تکنولوژی كمپوست:
www.empnet.com/worms

فروشنده مواد کامپوسیته بوده و صفحات اطلاعاتی بسیاری در این زمینه می باشد از جمله دارای صفحه ای با لینک های متعددی به موضوعات مختلف. همچنین اطلاعاتی در زمینه تغذیه، نگهداری و استحصال کرم ها ارائه می کند.